Tu nájdete odpovede na najčastejšie otázky k denným táborom BENI camp.


Kde máte “základňu”?

Našimi táborovými základňami sú: areál ZŠ Tupolevova v Petržalke / areál Hotela Divoká voda v Čunove / areál Starej jedálne v Rači-Krasňanoch. Tu tvoríme a žijeme programy (“partičky”) podľa výberu detí. Každý priestor má iné možnosti, viac sa dočítate tu: tabory.benitim.sk.

Ako sa realizujú výlety?

V každom turnuse máme 1 celodenný výlet (z Tupolevovej a zo Starej jedálne na Divokú vodu, z Čunova na Železnú studničku a Kamzík, zo Starej jedálne navyše aj do lesa nad Račou), ktorý realizujeme zvyčajne v stredu. Ak je kvôli počasiu nutné výlet presunúť, budeme Vás o tom informovať najneskôr večer pred výletom sms-kou.

Kedy môžem ráno dieťa priviesť a kedy si ho popoludní vyzdvihnúť?

Ráno môžete dieťa odovzdať do rúk našich vedúcich o 7:30 hod. V deň výletu môžete dieťa dopraviť po dohode priamo na miesto výletu. Popoludní máte možnosť prísť pre Vaše dieťa najneskôr o 17:00 hod. Vzhľadom na nastavenie programu odporúčame prísť pre dieťa najskôr o 16:00 hod., aby deťom nebolo ľúto, že nezažijú niektorú z plánovaných aktivít. V deň výletu môže nastať výnimočná situácia, že sa vrátime z výletu neskôr, o čom Vás však informujeme sms-kou. Ak potrebujete odovzdať dieťa ráno skôr, alebo ho popoludní vyzdvihnúť neskôr, zabezpečíme dozor za príplatok 3,00 € za každých začatých 30 min.

Ako je zabezpečené stravovanie a pitný režim?

Deťom zabezpečujeme plné obedové menu (polievka + hlavné jedlo). Desiatu, prípadný olovrant si deti nosia z domu, od nás dostanú každý deň čerstvé sezónne ovocie (jablká, banány, melóny, broskyne…), čo je zvyčajne v iných zariadeniach považované za desiatu. Každý deň odmeňujeme deti malými sladkosťami (na konci dňa) a pre hladošov máme k dispozícii keksíky (často v iných zariadeniach ponúkané ako olovrant). Keďže však vieme, že stravovacie návyky detí sú veľmi rôznorodé čo do chutí, tak aj do množstva, desiatu a olovrant ponechávame v réžii rodičov. Nonstop zabezpečujeme deťom pitný režim – čistú nesýtenú vodu, ktorú si deti môžu neustále dopĺňať.

Čo keď si dieťa bude chcieť vyskúšať program z inej “partičky”?

Programy sa môžu v popoludňajších hodinách aj prekrývať. Ak však dieťa prejaví záujem o aktivitu inej programovej skupiny, po dohode s vedúcimi sa mu snažíme vyjsť v ústrety.

Aké atrakcie sú v cene výletu? (platí pre BENI camp Tupolevova a Stará Jedáleň)

Spolu s dieťaťom si dopredu vyberiete z našej ponuky priamo pri prihlasovaní do tábora. V cene tábora je 1 nemotorová atrakcia ďalšie si môžete vybrať za príplatok. Vyhradzujeme si právo na zmenu v programe realizácie jednotlivých atrakcií. Atrakcie absolvované navyše Vám zúčtujeme v závere denného tábora.

Kto bude s mojim dieťaťom pracovať?

O Vaše deti sa starajú naše táborové koordinátorky a profesionálny animačný tím spolu s certifikovanými trénermi s Benitimu. V záujme bezpečnosti a dodržania programu zabezpečujeme dostatok pedagogického a pomocného personálu (1 dospelý na max. 10 detí).

Ako využiť zamestnaneckú benefitovú poukážku?

U zamestnávateľa nezabudnite uviesť, na ktorý tábor, turnus a dieťa sa poukážka vzťahuje. V súvislosti s jej využitím si Vás dovoľujeme upozorniť, že nie je možná jej finančná refundácia, a to ani v prípade, ak nevyužijete službu (kurzy, tábory a pod.), na ktorú ste poukážku uplatnili.

Ako využiť rekreačný poukaz?

Po úhrade celej sumy tábora si môžete podklady pre rekreačný poukaz stiahnuť priamo zo svojho konta v PAYSY. Nájdete ich po rozkliknutí fialového tlačítka PODKLADY PRE PRÍSPEVOK.